Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Щиро дякую за такий класний келих та дууууже швидку відправку. Залишила замовлення перед самим новим роком, а на наступний день вже отримала на пошті. Ви супер!!!
Замовляла дитячий фотоальбом ,,Левенятко,, для молодої матусі на подарунок. Дуже гарний, якісно виготовлений, вона в захваті, не дочекається, коли буде ним користуватись. Дуже швидка доставочка, дуже вам дякуємо!
Покупали картину. Були невеликі проблеми після доставки, але компанія все вирішила швидко і на високомі рівні поофесіоналізму. Надалі плануємо замовляти і користуватися саме цією компанією!!! Супер!!! Дякую!!!