Замовлення відправили дуже швидко. Келихи для вина сподобались якістю і подарункове пакування дуже гарне і з гумором) За вини доставки один келих прийшов розбитий, але з моменту обговорення ситуації зранку отримання заміни відбулось вже на вечір! Вражений швидкістю і оперативністю вирішення проблеми! Рекомендую! Якісно, оперативно, надійно!)
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .
Ваші фотоальбоми - це любов з першого погляду ❤ А дбайливо загорнути і упаковані це любов помножена на два. Дякую, тепер сімейні світлини буду зберігатися, в надійних та затишних фотоальбомах Orner.