Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!
Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.