Все було супер! Від знайомства з сайтом, оформлення замовлення, доставки та якості товару. Дуже цікаві ідеї, усе зроблено з любов’ю. Молодці. Рекомендую кожному!
Замовляв альбом та куточки до нього. Чомусь думав що куточки не кладуть в комплект тому замовив окремо, мабуть не дочитав про комплект. Якість дуже гарна, замовляв на подарунок, дівчині дуже сподобалося!
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.