Купувала на подарунок дівчинці 13 років. Не знаю чи оцінить вона сповна креативне наповнення щоденнику, адже запит був лише у записі своїх таємниць та бажань, але я в свої 26 теж не проти подібного блокноту🥲😅🤗
Добрий ранок. Получила, пару днів назад посилку, я залишилася дуже задоволена, плотность( картону,) рисунки, качество, супер. Дякую Вам за довіру, і за качество. Я обов'язково звертатимусь
Замовляла розмовну гру " Розкажи мені все". На днях скористалася нею на ДР онучки. Діти розповідали про себе охоче і батьки дізналися багато нового про себе. Дякую за оперативність і підбір запитань🙂