Таке швидкісне отримання інтернет замовлення в мене вперше в житті. Тим більше що замовлення зробили в обід в неділю. А в понеділок о 8 годині ранку я його отримала. Та й посуд чудовий. Дуже піднімає настрій.
Все супер, замовлення дуже швидко дійшло. Замовляла картинку, блокнот та наліпки. Впевнена, що подружка буде задоволена такими подаруночками від Миколайчика. Щиро дякую:)