Добрий ранок. Получила, пару днів назад посилку, я залишилася дуже задоволена, плотность( картону,) рисунки, качество, супер. Дякую Вам за довіру, і за качество. Я обов'язково звертатимусь
Замовляла таро карти та посібник, та згодом блокнот вдячності, дуже задоволена якістю продукції, дуже швидко відправили та у цілому комунікація з магазином одне задоволення, раджу!