Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)