Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!
Замовляла дитячий фотоальбом і залишилась просто вражена професійним обслуговуванням. Дуже швидко зв'язались через вайбер і повідомили, що пакунок вже збирають, наступне повідомлення в якому був наданий чек на сплачений товар, далі повідомлення з інформацією про відправку. Замовлення було запаковане дуже охайно і отримала я його дуже швидко. Отриманий альбомчик настільки досконалий, що виклакав захват від роботи вітчизняних виробників. Дякую вам за вашу працю і якісний товар!
Все супер! Завжди класні товари.Обожнюю❤️ Календарі та планери у саме серденько! Завжди купую чи отримую у подарунок, і це на всі 100%🤭 Символічно календар 22го року зберігаю не відірваним з 24 лютого, маю надію колись зазирнути далі🥹