Якість🔥 Хочу подякувати компанії за сервіс та ставлення до клієнтів!Моя колода була загублена НП((( Зі своєї сторони orner відправили нову колоду ,сплативши пересилку.Приємно вражена та вдячна!
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!
Замовляли стандартні карти таро, відмінні за якістю з чітким зображенням У чудовому стані після місяця користування Посилання на посібник бонусом також гарне