Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Замовляла альбом для світлин. Він чудовий🥰 стильний, лаконічний, нічого зайвого. Це буде найкращий подарунок для моєї мами. Окреме дякую за швидку доставку.
Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Замовляла альбом для світлин. Він чудовий🥰 стильний, лаконічний, нічого зайвого. Це буде найкращий подарунок для моєї мами. Окреме дякую за швидку доставку.