Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Замовляла планер та календар зі зміючкою❤️ Оформлення замовлення зайняло кілька хвилин, доставка теж впродовж доби. Все охайно запаковано. Буду користуватись із задоволенням. Раджу всім продукцію ORNER⭐️
Думала чашка буде менше. Але вона була як раз більше то вміститься багато чаю :) дуже порадувала та якість крута. Дякую! Сподіваюсь людині сподобається