По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!
Приїхав запакований , такий як на фото. Дуже гарний альбом. Окреме дякую менеджеру що запитала який розмір подарункового пакету мені потрібен(під альбом чи ні). Нажаль тут і питання коли замовляєш на сайті , що тобі пропонує додати подарунковий пакет але не пропонує обрати розмір. Ти замовляєш за 40 гривень , але він не підходить під альбом і тобі потрібен більший і дорожчий. Питання не в ціні , в даному випадку а в про інформованості і можливості це все робити швидко через сайт. В будь якому випадку буду замовляти подібні товари ще.
"Шевченко питає про українську музику" — це гарантований вечір фану! Ми з чоловіком два вечори поспіль грали і хочемо ще! І з друзями потім іще! І повірте, якщо ви думаєте, що нічого не знаєте про українську музику, то це неправда: 50% пісень просто вшиті у вашу ДНК, навіть якщо ви їх ніколи не слухали ❤️
Orner я вас просо обожнюю, це дійсно супер якість за невеликі гроші, дуже стильні дизайни і швидка доставка. Альбом виглядає дуже круто, в альбомі вже були кутки для фото 50 шт, папер дуже щільний, більше як картон