Оформила замовлення об 11 вечора, а в 7 ранку наступного дня посилка із картинами вже була на пошті, просто неймовірна швидкість. І якість як завжди чудова) дякую
Обожнюю ORNER, їх клієнт вже багато років! Завжди оригінальні дизайни і класна якість) дуже імпонує їх підхід і клієнтоорієнтованість - все продумано навіть до таких дрібниць, як пакувальні коробки. В саме серденько) 😍 Ви великі молодці, дякую!)