Брала на подарунок тарілку й чашку. Якість відмінна. Цікаві й оригінальні малюнки. Посилка швидко надійшла та була гарно упакована. Дякую компанії ORNER!
Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати
Замовляла алмазну мозаїку на подарунок бабусі) Вона залишилася дуже задоволена! Сказала, що обовʼязково будемо замовляти ще)) дякую за швидку доставку!)