Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!
Купляла вʼязані пледи «Дерево життя» та «Бабак» - для себе і для дітей, бо наші смаки розійшлись. Довго вибирала, бо всі такі гарні. Вагалась, бо здавалось дорого. Але бажання мати таку гарну і ексклюзивну річ перемогло. І я ніскільки не пошкодувала. Це - велика картина, килим, покривало, плед… Це - спогад про дитинство і бабусину хату, про тепло і любов. Хочу таки придбати ще й «Українські казки»…
Уже три в доме!!!! Суперприятные, качественные и упакованы с душой!!!! Еще не у всех друзей есть, так что идея подарков на год решена. Спасибо команде за такую работу, отлично!!!