Хочу подякувати вам за компанію 🌿 Ваші товари зігрівають моє серце щодня й дарують відчуття затишку та гармонії. Кожна деталь нагадує мені, що навіть у буденності є місце для краси й натхнення. Полишаю цей теплий відгук з великою вдячністю та щирою насолодою ✨
Неймовірно гарні якісні карти. Купувата не тут, але краще б тут - трохи зекономила б! 🤣 По настрою схожі на таро Світлого Провидця, але українські. З критики - коробка класна, а от відкривається погано. Мені сподобали я майже всі сюжети, крім трьох: Імператор (більше підходить до іерофанта), Страшний Суд (замість суду вищіх сил з повстанням минулого -портрет якоїсь жіночки), і вісімка жезлів (імхо, картинка не відповідає суті карти). Як на мене, ці три не відповідають класиці взагалі, а вісімка жезлів суперечить навіть посібнику. Але маємо те, що маємо. До трьох карт якось звикну. Але інші чудові та надихаючі.
Замовляла чашки, щоденники, килимки, календарі для родини і друзів. Отримала дуже швидко, гарно упаковано, якість чудова!👍 всі залишились дуже задоволені подарунками)) Щиро дякую команді ORNER!!!💖