Замовила картину від ORNER, та це офіційно була найшвидша відправка в моєму житті, навіть не повірила очам. Відправили менше ніж за годину після оформлення замовлення, при тому, що вже було доволі пізно. Картина по якості чудова, фарби лягають гарно, якісні пензлики. Я дуже приємно вражена. Надалі буду замовляти тільки тут. Дуже дякую 💗
Альбоми дуже якісні. Спочатку замовила один і залишилася дуже задоволена, тому вирішила придбати ще один. Особливо сподобалося, що сторінки товсті й не гнуться, а це було одним із моїх головних критеріїв при виборі