Замовляла альбом для світлин. Він чудовий🥰 стильний, лаконічний, нічого зайвого. Це буде найкращий подарунок для моєї мами. Окреме дякую за швидку доставку.
Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
Купувала чоловіку тарілку і кружку "Здивований кіт". Я задоволена покупкою, а чоловік подарунками - кумедні і милі малюнки та підписи, оригінальні і позитивні упаковки-коробки, подаровані посмішки, гарний настрій і бажання зразу ж скуштувати щось смачненьке. Щиро дякую за створення товару, який дарує позитивні емоції. Думаю згодом ще замовити щось схоже, можливо. Тривожить лише використання російської мови як на сайті, так і при створенні відгуку - набридла вже повсюдна толерантність до мови вбивць і гвалтіаників