Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Придбали на подарунок плед з котиком та альбом для фото «скарбничка щасливих спогадів» Дуже задоволені, все якісне та красиво, найкраще ніж на фото, подарункова упаковка класна Швидка доставка, рекомендуємо