Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати
Гра «Вовк в овечій шкурі» дуже сподобалась. Щось схоже на звичну «мафію», але в новому форматі. Грали вел кою компанією з 13 людей і обрали 3 «вовчиць», тому було цікаво обговорювати та знаходити «шпигунів».
Придбали на подарунок плед з котиком та альбом для фото «скарбничка щасливих спогадів» Дуже задоволені, все якісне та красиво, найкраще ніж на фото, подарункова упаковка класна Швидка доставка, рекомендуємо