Шкарпетки вживу надзвичайно гарні. Розмір відповідає. Тканина натуральна приємна. Шикарний презент і собі, і родичам, друзям, колегам. Рекомендую на всі 100%. Відправка швидка.
Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Дуже задоволена сервісом і якістю товарів. Брала подругам по блокноту і собі картину по номерах Поцілунок. Як результат дівчата задоволені неповторним дизайном і щільністю паперу, а я медитую малюючи