Замовляла дитячий фотоальбом і залишилась просто вражена професійним обслуговуванням. Дуже швидко зв'язались через вайбер і повідомили, що пакунок вже збирають, наступне повідомлення в якому був наданий чек на сплачений товар, далі повідомлення з інформацією про відправку. Замовлення було запаковане дуже охайно і отримала я його дуже швидко. Отриманий альбомчик настільки досконалий, що виклакав захват від роботи вітчизняних виробників. Дякую вам за вашу працю і якісний товар!
Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸
Маю два чохла на комп’ютер від вас! Дуже подобаються, зручні у користуванні, гарні, завжди отримую багато запитань звідки чохол. Зручно, що є карман для зарядки. Дякую!
За свої гроші чудовий варіант бюджетного альбому. В середині просто білі листи + окремо кутки . Цепляешь фото сам як тобі зручно. Обкладинка у мене швидко зітреться в фарбі, тому думаю об клеїти скотчем буде не зайвим.