Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.
Гадаю вже два роки, маю кілька колод. Але ця – найкраща в читанні. Дизайн – бомба, посібник кристально зрозумілий і дуже цікавий, в коробочку закохалась, як тільки побачила. Ше й українською 🤩