Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️