Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Шкарпетки вживу надзвичайно гарні. Розмір відповідає. Тканина натуральна приємна. Шикарний презент і собі, і родичам, друзям, колегам. Рекомендую на всі 100%. Відправка швидка.