Замовлення робила вперше на ORNER .Дякую за сам товар ,це карти таро і швидку відправку . Якісні карти а душу гріє що україномовні що не часто знайдеш. Робота ORNER злагоджена , якісна і швидка
Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Купляла хлопцеві на 14 лютого. Подарунком був приємно здивований, адже не знав, що саме у такий спосіб можна урізноманітнити наші стосунки. Вже 2 чеки використали і зупинятися не плануємо) Неодмінно пораджу друзям, адже це кльова ідея для подарунку своїй половинці