Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)
Придбала два фотоальбоми для улюбленців, котика та песика, хочу подякувати за такий креативний підхід, наповнення фантастичне, ми з чоловіком поки гортали пустий альбом і представляли де яка буде фотографія, ледве стримували сльози, буду щиро радити своїм друзям 🫶🌸