Від покупки одне задоволення. Купувала картину за номерами, але на подарунок, так що не можу нічого сказати) Запакована професійно, нічого ніде не зімʼялось та дуже швидко відправили. Так що компанії заслужені ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
я замовляла дууже багато картин по номерам, і завжди злилась чому такі погані фарби і не якіснио надрукована картина ви - відкриття, я ваш постійний клієнт, все неймовірно якісно і дуже швидко!
У суботу по обіді обрала дві картини на сайті і оформила замовлення. У неділю ввечері вже отримала на пошті і можу насолоджуватись малюванням. Чудовий сервіс і гарна якість матеріалів 🥰