Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Доставка супер швидка, незважаючи на святковий сезон. Футболка дуже класної якості. Шкарпетки - космос) Плед гарно упакований, але не відкривали, бо на подарунок)