Купувала гральні карти "Енеїда" і шкарпетки з малюнком "Дерево життя" чорні. Посилка прийшла вчасно. Упаковано все добре у пухирчасту плівку. Карти зі щільного паперу, друк гарної якості. Шкарпетки, як любить мій син, чорні, але за рахунок узору яскраві. Вийшов гарний подарунок на Миколая)))
Справжня Українська краса, стиль і якість! Як круто, шо нове покоління українців перемогло навʼязану совкову шароварщину, якої у нас ніколи в історії не було. 🫶🏻🇺🇦