Все було супер! Від знайомства з сайтом, оформлення замовлення, доставки та якості товару. Дуже цікаві ідеї, усе зроблено з любов’ю. Молодці. Рекомендую кожному!
Замовляла картки Саморефлексії. Приїали швидко, картками задоволена, але не всі запитання/завдання розкриті нормально. Іноді читаєш і думаєш «що саме мається на увазі?»