Дуже вдячна за карти. Мені прийшла пошкоджена коробочка через провину пошти, але ORNER відразу вирішили це питання і відправили нову колоду. Це було дуже приємно. Сервіс на висоті і дуже гарна колода МАК
Купую вже третю колоду цієї фірми, вони чудові! Якісний друк, дизайн і взагалі робота на вищому рівні. Дуже говіркі колоди ! Рекомендую! Якісь обслуговування на вищому рівні! Дякую.
Orner я вас просо обожнюю, це дійсно супер якість за невеликі гроші, дуже стильні дизайни і швидка доставка. Альбом виглядає дуже круто, в альбомі вже були кутки для фото 50 шт, папер дуже щільний, більше як картон