Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Уже три в доме!!!! Суперприятные, качественные и упакованы с душой!!!! Еще не у всех друзей есть, так что идея подарков на год решена. Спасибо команде за такую работу, отлично!!!
Такий класний альбом, якісний, цікавий, багато сторінок, вже почала заповнювати фото та інформацією про свою улюбленицю. Надійне упакування, швидка доставка все чудово. Буду замовляти ще.
Я звичайно знаю швидкі доставки, але щоб після замовлення телефонували через 1 хвилину -це вперше. Клієнтський сервіс на вищому рівні. Відправили в той же день. Дякую ♥️