Не вперше купую продукцію марки ORNER, і дуже задоволена якістю і оригінальністю виробів які можна купити як собі та і в подарунок. Мені дуже подобаються котики тому і для себе було що вибрати.
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Вже двічі замовляла тут товари. Товари відповідають опису повністю. Швидка доставка. Коли виникають питання, то ORNER без проблем це вирішують. Дійсно можу рекомендувати