Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Купував великий набір твіллі для подарунків колегам, відповіли швидко, надіслали також оскільки у мене було обмеження в часі. Щиро вдячний за професіоналізм!
- Друк крапок на сторінках не дуже чіткий, проте папір цупкий, що добре. - Сподобався дизайн обкладинки. - Сам блокнот був запакований в захисну плівку. - Швидка відправили. Загалом задоволена!))
Замовляла набір шкарпеток Київ , прекрасна упаковка подарункова,яскраві кольори,як довго носяться поки не скажу але приємні на дотик.Замовиоа, оплатила повну суму онлайн і отримала швидко. Дякую за цікаві товари,які я купляю собі і на подарунки на згадку про нашу країну і наші міста.