Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
НУ ПРОСТО НЕЙМОВІРНИЙ. Капець, я довго на а галас вести список вдячності, однак поступово попросту забувала. А тут структурвовно все, є інструкція, все виконано дуже гарно) Обкладинка та колір індиго всередині капець порадували душу. бо це прям моє. Дуже дякую вам!
Замовляла плед "Дерево життя" на ювілей подрузі. Вона надзвичайно була задоволена, сказала що повісить на стіну замість килимка, щоб нагадувв їй бабусину хату і диинство :) дуже гарна якість , малюнок несе традиційні українські моитви . Дякую!