Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив
Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Не вперше купую продукцію марки ORNER, і дуже задоволена якістю і оригінальністю виробів які можна купити як собі та і в подарунок. Мені дуже подобаються котики тому і для себе було що вибрати.
Все супер! Завжди класні товари.Обожнюю❤️ Календарі та планери у саме серденько! Завжди купую чи отримую у подарунок, і це на всі 100%🤭 Символічно календар 22го року зберігаю не відірваним з 24 лютого, маю надію колись зазирнути далі🥹
Купила місяць тому чи навіть більше. Якщо дивитись на вуличному світлі, то він не чорний, а темно-темно зелений. Хороший сам по собі, і ноут, і навіть зарядка поміщається. Із недоліків, він пахне фарбою, і цей запах не вивітрюється.