Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Вже декілька раз замовляла картини за номерами, дуже подобається якість! Робота магазина теж відмінна, доставка швидка, все акуратно запаковано. З нетерпінням буду чекати нових сюжетів в картинах!