Задоволена придбанням. Гарна якість, цікаві малюнки. Але Шкарпетки «Зимові атрибути» блакитні по кольору світліші, це мене трохи засмутило. Подивимось як носитимуться. Бажаю успіхів ♥
Все супер! Доставили навіть швидше ніж обіцяли)) Ще й комунікація - топ. Все перевірили, уточнили, Порадили альтернативу Якщо не встигне приїхати вчасно. Котики 🤗 Дякую
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!