Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Такої швидкої відправки ще в житті не бачила. Без сарказму. Альбоми гарні, брала на подарунок. Пакування з логотипами компанії, для мене це свідчить про високий рівень. Всім задоволена.