Не перша картина яку я замовляю у вас, і точно не остання, чудова якість і фарб і малюнку 💕 А доставка на наступний день після замовлення це окрема любов
Брала хустку з українськими мотивами на подарунок подрузі, що живе у Фінляндії. Їй хотілось мати щось українське закордоном і це, як на мене, ідеальний подарунок. Дякую ORNER, що ви є.
Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив