Календар дуже гарний, якісний, але через пів року вже не видно верхніх рядків слів і це вже не приносить задоволення. Думаю з такою проблемою зіткнулась не тільки я.
Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього