Замовляла гру на подарунок для однієї милої дівчинки! Мені здається, що зараз потрібно більше часу проводити в колі родини, спілкуватися, відкриватися і цінувати один одного. Маю надію, що гра сподобається тим, кому вона буде подарована!
Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶