Купила плед з орнаментом Карпат на подарунок друзям європейцям з якими познайомилася в горах💚 Усі втішені оригінальним гобеленом і якістю фактури. Дякую за продукт ♻️
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)