Замовляла плед "Дерево життя" блакитний. Була вражена швидкістю. Сьогодні тільки замовила, а завтра вже отримала! Молодці. Плед замовляла для подруги, на день народження. Вона дуже задоволена, а я щаслива. Чудова якість, такі гарні кольори. Подруга сказала,що це витвір мистецтва) Дякую Вам за такий гарний настрій. Ще був набір шкарпеток "Схід", як спогад про дім, рідні степи. Дякую, дякую
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .
Все супер! Завжди класні товари.Обожнюю❤️ Календарі та планери у саме серденько! Завжди купую чи отримую у подарунок, і це на всі 100%🤭 Символічно календар 22го року зберігаю не відірваним з 24 лютого, маю надію колись зазирнути далі🥹