Замовили 30.11.25 на подарунок к НР. Думали, вже 1-2 січня будемо дарувати. Але менеджери дуже швидко оформили і відправили наше замовлення, що подарунок встиг приїхати саме 31.12.25. Чудовий щоденник. Дякуємо.
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)
Купувала подарунки для своєї подруги в цьому магазині. Все сподобалось: реактивна та ввічлива реакція продавця. Швидке відправлення та доставка. Оригінальні та якісні речі. Я та моя подруга- задоволені. Дякую:)