Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Отримала плед «ДЕРЕВО ЖИТТЯ». Насамперед, це: -неймовірна краса; -пречудова якість; -стильна річ. Окремої похвали заслуговує оформлення, воно зроблене від душі! Я в захваті, була рада придбати ваш витвір! Творчої наснаги вам та гарних продажів!!!
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍