Замовляла фотоальбом, надіслали дуже швидко. Замовлення прийшло з невеликим дефектом, повідомила про це представнику магазину, одразу відреагували і наступного дня надіслали ще один гарненький фотоальбом. Дуже дякую магазину за високу клієнтоорієнтованість та чудовий асортимент товарів!
Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.