Оформлення замовлення було супер швидко для мене, одразу відповідають на всі питання! Замовляла у подарунок, все доставлено максимально вчасно❤️ Дякую))) Маю від цього бренду вже дві тарілки і кружку! Якість просто бомба!
Килимок бомбезний! Такий гарнюній і так класно зайти і з порогу піднімається настрій! Мегаоперативна відправка. Одзнозначно рекомендую магазин зп його клієнтоорієнтовність та класні,якісні товари!